Meist

Tegeleme raamatupidamisteenuse pakkumise ja finantsalase nõustamisega juba 20+ aastat. Meie klientide hulka kuuluvad nii väikeettevõtjad, MTÜ-d kui korteriühistud. Kliendid hindavad kõrgelt meie professionaalset, samas paindlikku lähenemist. Oleme iga kliendi jaoks olemas ja soovime alati pakkuda parimat.

Tihti on raamatupidamisbüroodel hinna sees vaid 1 tund tasuta nõustamist kuus. Sellest jääb aga igapäevaselt tekkivate raamatupidamislike teemade arutamiseks sageli väheseks. Seetõttu oleme endale eesmärgiks seadnud, et me kuutasulistelt klientidelt konsultatsiooni eest täiendavat raha ei küsi, ükskõik kui suur või väike küsimus lahendamist vajab.

Raamatupidamisteenuse pakkujaks on Helitar OÜ, kellele on antud tiitel Edukas Eesti Ettevõte aastal 2019. Creditinfo reiting on Helitar OÜ-le andnud A reitingu, mida omab vaid 9,8% Eesti ettevõtetest. See tähendab, et ettevõtte finantstervis on hea ning ettevõte on andnud oma panuse Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri. Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. Creditinfo reiting on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite põhjal ning aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas.

Heli Vesilind
Helitar OÜ omanik, juhatuse liige ja raamatupidaja

Oman enam kui 20 aasta pikkust finantsalast töökogemust nii era- kui avalikus sektoris, olen lõpetanud kõrgkooli majandusarvestuse erialal ja läbinud palju erialaseid koolitusi. Raamatupidamist olen muuhulgas teinud sellistes valdkondades nagu jaekaubandus, teenindus, IT-teenused, programmeerimine, puidutööstus, ehitus, reklaamindus jpm. Lisaks on mul pikaajaline kogemus MTÜ-de ja KÜ-de raamatupidamise alal. Aastatepikkuse töökogemuse jooksul olen kasutanud mitmeid erinevaid raamatupidamisprogramme (SimplBooks, Directo, SAP, Tresoor, Hansa Standard Books). Hea meelega olen abiks ja rakendan oma teadmisi ka sinu ettevõtte heaks!

Igapäevast raamatupidamist on toetamas Egle, kes on lõpetanud kõrgkooli avaliku sektori rahanduse erialal. Tema hallata on väiksemad ettevõtted, KÜ-d ja MTÜ-d. Egle lemmikuks on risttabelid, mille abil ta teenindab kliente, kellel on vaja analüüsida ja töödelda suuri andmetabeleid Excelis. 


"Meie raamatupidamisteenus ei piirdu vaid andmesisestusega. Pakume

igale kliendile lisaks ka kasulikku finantsnõu".