Teenused

Meie raamatupidamisteenuste märksõnadeks on personaalsus, usaldusväärsus ja paindlikkus. Õppides tundma sinu äri, ei sea me ritta vaid numbreid, vaid anname nõu finantsasjades laiemalt.
Pakume teenuseid nii ettevõtetele, korteriühistutele kui MTÜ-dele.

Raamatupidamise täisteenus

Raamatupidamise täisteenuse paketi raames teeme ära kogu töö, alates algdokumentidest kuni bilansini. Arvestame sinu ettevõtte soovide ja vajadustega. 

Kuutasuline pakett al 45 €/kuus                                Kannetepõhine pakett al 30 €/kuus

 Raamatupidaja teenus

Raamatupidaja teenus sobib ettevõttele, kes hoolitseb ise arvete maksmise, müügiarvete väljastamise ja dokumentide sisestamise eest, kuid vajab abi andmete kontrollimisel või deklaratsioonide esitamisel. Kui sinu ettevõttel ei ole igakuist deklaratsioonide esitamise kohustust, võid teenust osta vastavalt vajadusele, näiteks kord kvartalis. 

Hind alates 79 €                                                                                                                                                                   
Majandusaasta aruande koostamine

Aastaaruande koostamise ja esitamise teenus e-äriregistri ettevõtjaportaali kaudu. Juriidilistel isikutel on kohustus esitada majandusaasta aruanne kuue kuu jooksul alates majandusaasta lõppemisest. Aruanne tuleb esitada ka siis, kui ettevõttel ei olnud majandusaastal tegevust. 

Hind alates 69 €

Esmane maksunõustamine

Koostame sinu ettevõtte spetsiifikast lähtuva ülevaate põhilistest maksudest, mis sinu ettevõtet puudutavad. Eriti sobilik alustavale ettevõtjale. Aitame läbi mõelda, milline on optimaalne maksukoormus ja välja selgitada, ega sa juhuslikult liiga palju makse ei maksa.

Hind 189 €

Eelmiste perioodide korrastamine

Vahel võib juhtuda, et eelmistes perioodides ei ole kõik nii nagu peaks. Siis on sulle abiks perioodide korrastamise teenus. Seda teenust võib sul vaja minna näiteks siis, kui vahetad raamatupidajat või kui eelmiste perioodide raamatupidamine on olnud ebakorrektne ja sinna on jäänud mõned lüngad.

Hind alates 120 €

Käibemaksukohustuslaseks registreerimine

Aitame sinu ettevõttel saada käibemaksukohustuslaseks. Vormistame sinu eest taotluse Maksu- ja Tolliametile, et käibemaksukohustuslaseks registreerimine kulgeks ladusalt.

Hind 65 € 

Statistiliste aruannete koostamine ja esitamine

Sobib ettevõttele, kes teeb ise ära kõik jooksvad raamatupidamisega seotud tööd, kuid vajab abi aruannete koostamiseks ja esitamiseks Statistikaametile.

Hind alates 8 €/aruanne                                                                                                           Võta ühendust

Hindadele lisandub käibemaks 20%